ירון בן-שי, משרד עורכי דין

אודות

עו"ד ירון בן-שי, בעל תואר LL.B במשפטים.

לאורך שנות ניסיוני פיתחתי את היכולת להתאים את האסטרטגיה המשפטית שלי לצד הנגדי. ככול שהוא יהיה תוקפני יותר, כך אני אשיב באופן תקיף וחד משמעי על מנת להשיג ללקוחותיי ניצחון מוחץ.

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999. מוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך. מטעם משרד המשפטים, האפוטרופוס הכללי. וכן חבר בוועדת ייפוי כוח מתמשך של לשכת עורכי הדין, מחוז חיפה והצפון.

תחומי עיסוק: ירושות וצוואות, ייפוי כוח מתמשך,הסכמי ממון, צוואות הדדיות. והסכמי מתנה

ישוב סכסוכים
% 0
לקוחות מרוצים
% 0
הצלחה
% 0

ההיתרונות

אם יש לך את הכוח,
לנו יש את הזכות

עו"ד ירון בן-שי

אני מאמין

our values

לאורך שנות ניסיוני פיתחתי את היכולת להתאים את האסטרטגיה המשפטית שלי לצד הנגדי. ככול שהוא יהיה תוקפני יותר, כך אני אשיב באופן תקיף וחד משמעי על מנת להשיג ללקוחותיי ניצחון מוחץ.

אני מאמין במקצוענות חסרת פשרות. אני לומד כל הזמן. מכל לקוח ומכל תיק שבו אני מנצח. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ואני מאמין בכל הפרטים.

יחס אישי וליווי מלא– אני מאמין. שכל לקוח שמגיע אליי לא מחפש "רק" עורך דין. אני מאמין במתן מעטפת מלאה. אני אלחם בשבילכם כשצריך, ואהיה האוזן הקשבת עבורכם כשתבחרו בכך. אני כאן עבורכם, מההתחלה ועד הסוף.

הקפדה על כל פרט קלה כחמורה. אין תפקידים קטנים, ישנם רק שחקנים קטנים. אני מקפיד לרדת לפרטי פרטים. להכיר את לקוחותיי, את רצונותיהם, שאיפותיהם, ויודע להציע לכם את המענה המשפטי המתאים בדיוק עבורכם.

חשיבה מחוץ לקופסא- תמיד צעד אחד קדימה. ולא רק צעד אחד, החוכמה בניהול הליך משפטי היא לצפות את הצעדים שינקוט הצד השני ולהקדים אותו תמיד. אני מבין שזה תפקידי לחשוב עבורכם, על מנת לתת לכם לישון בשקט.

נחישות וחתירה להצלחה גם במצבים המורכבים ביותר– כל מקרה הוא ייחודי, וכל לקוח שונה. אני אהפוך כל אבן, על מנת שלקוחותיי יקבלו את מה שהם רוצים. מן היקב ומן הגורן, אין מקור שלא אמצא על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת.

עבורכם בבית המשפט– אני מנהל הליך משפטי תקיף וחד משמעי. וזאת על מנת להשיג ללקוחותיי ניצחון מוחץ. אני לא מפחד מסיכונים, כי רק מי שמעז להיכשל מצליח בגדול. ואני תמיד מנצח. 

החזון

The Vision

ירון בן שי

ייעוץ ללא עלות

לפניות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן